Site Rengi

enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp hdp deva
DOLAR
7,5345
EURO
8,9835
ALTIN
411,42
BIST
1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Sağanak Yağışlı
13°C
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Pazar Çok Bulutlu
8°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
9°C
Salı Parçalı Bulutlu
13°C
Çarşamba Parçalı Bulutlu
12°C

19 Yaş Altı Ulusal Futbol Kadrosu’nun aday takımı açıklandı

  Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, aday takıma davet edilen oyuncular, 28 Şubat Pazar günü saat 13.00’te TFF Riva Hasan …

19 Yaş Altı Ulusal Futbol Kadrosu’nun aday takımı açıklandı
23.02.2021 03:36
0
A+
A-

 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, aday takıma davet edilen oyuncular, 28 Şubat Pazar günü saat 13.00’te TFF Riva Hasan Doğan Ulusal Gruplar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

Teknik yöneticiliğini Şenol Ustaömer’in yaptığı 19 Yaş Altı Ulusal Grubu’nun aday takımına şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Arda Özçimen (Göztepe), Kağan Moradaoğlu (Trabzonspor)

Defans: Seyfettin Anıl Yaşar (Afjet Afyonspor), Ertuğrul Kurtuluş (Bursaspor), Rahmi Salih Kaya (Altınordu), Emin Bayram (Beypiliç Boluspor), Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa), Muhammed Emin Sarıkaya (Medipol Başakşehir), Taha Fazilet Cevahiroğlu (Trabzonspor), Nurettin Korkmaz (Hes Kablo Kayserispor)

Orta saha: Hakan Yeşil (Trabzonspor), Furkan Metin (Altınordu), Berat Altındiş (Bursaspor), Buluthan Bulut (Alanya Kestelspor), Samed Onur (Bayer 04 Leverkusen), Semih Altıkulaç (Standard de Liege), Eyüp Akcan (Tarsus Egzersiz Yurdu), Fatih Yiğit Şanlıtürk (Fenerbahçe), Emre Demir (Hes Kablo Kayserispor), Muhammet Tunahan Taşçı (Ajax)

Forvet: Salih Kavrazlı (Hekimoğlu Trabzon), Erencan Yardımcı (Eyüpspor), Polat Abay (Niğde Anadolu)

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.